Połącz...

Projektant oświetlenia

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 9-30-45701

Dla międzynarodowej firmy z siedzibą w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko: projektant oświetlenia

Zakres zadań:

  • realizacja projektów oświetleniowych na potrzeby klientów polskich i zagranicznych
  • praca zgodna z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w technice oświetleniowej
  • identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań projektowych
  • wykonywanie obliczeń projektowych przy użyciu DIALUX
  • tworzenie nowych struktur działu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, specjalizacja technika oświetleniowa lub pokrewne
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w obszarze realizacji projektów oświetlenia technicznego dla dużych inwestycji
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację techniczną
  • bardzo dobra znajomość programu DIALUX - warunek konieczny

Korzyści

  • przyjazna atmosfera pracy
  • benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna i karnet sportowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w budowaniu nowych struktur działu
  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych
  • na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment przewidywane wynagrodzenie na tym stanowisku to kwota pomiędzy 6000 a 8000 brutto.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Inżynieria | Elektronika | Elektryka | Projektant | AutoCAD | Projektowanie | Designer