Połącz...

Project Coordinator (IT Security)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 139460

Moim Klientem jest globalny lider pochodzenia skandynawskiego znany ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu i wysokich standardów pracy.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję profesjonalnego osoby na stanowisko Project Coordinator w obszarze IT security, który będzie pracował w zespole należącym do globalnego IT Service Delivery Centre zlokalizowanego w Warszawie oraz koordynował projekty w obszarze bezpieczeństwa, w które zaangażowane są międzynarodowe zespoły projektowe.

Podejmij wyzwanie! Stań na straży bezpieczeństwa!

Zadania:

  • przygotowywanie assessmentów ryzyka,
  • koordynowanie prac zespołów projektowych w obszarach dotyczących bezpieczeństwa,
  • udział w tworzeniu i rozwijaniu polityk bezpieczeństwa w międzynarodowej firmie,
  • mapowanie procesów biznesowych i przepływu danych,
  • bliska współpraca z Security Officerem, zespołem projektowym oraz przedstawicielami biznesu w celu rozwijania dobrych praktyk związanych z bezpieczeństwem.

Wymagania

  • Zrozumienie standardów dotyczących bezpieczeństwa IT,
  • Podstawowe doświadczenie w zarządzaniu projektem,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze IT: zarządzanie projektem/procesami lub administracja,
  • Płynna znajomość języka angielskiego – współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy,
  • Umiejętność pracy z wieloma jednostkami biznesowymi, “team spirit”!
  • Pozytywny drive, możliwość oceny pojawiających się problemów z dużym skoncentrowaniem na detalach i jakości,
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie w stosowaniu praktyk ITIL.

  • Możliwość pracy z kompleksową infrastrukturą w kontekście globalnym oraz w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze,
  • Umowa o pracę,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Proces / usługi IT | Kierownik / menedżer projektu | Analityk | Bezpieczeństwo / ochrona | Ryzyko | Project Manager