Połącz...

Programista JavaScript (Regular/Senior)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 125775

Dla naszego Klienta, małej firmy belgijskiej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy utalentowanych kandydatów zainteresowanych programowaniem front-end do objęcia funkcji JavaScript Developer.

Poszukujemy osób na różnym poziomie doświadczenia. Firma ma szerokie portfolio Klientów, większośc projektów realizjuą dla Klientów z sektora baknowego lub publicznego.
Jednocześnie firma jest liderem na rynku tworzenia narzędzi do zarządzania danymi.

Zadania:

  • Tworzenie, implementacja, integracja oraz utrzymanie oprogramowania z użyciem technologii Front-end'owych,
  • Współpraca z zagrnicznym oddziałem firmy,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Requirements

Wymagania:
  • Solidna wiedza poparta komercyjnym doświadczeniem w programowaniu w technologiach front-end (JavaScript oraz takie technologie jak: JQuery, NodeJS, Mocha, Testem, Git, Velocity, Ant, Maven, React+ Flux),
  • Znajomość Design Patterns,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz chęć pracy z najnowocześniejszymi technologiami,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pozytywne podejscie do pracy.

Benefits

Korzyści:
  • B2B/ umowa o pracę
  • Przyjemna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku
  • Praca w centrum Wrocławia+miejsca parkingowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multisport,
  • Cykliczne eventy firmowe,
  • Mozliwości kariery zawodowej,
  • Zewnętrzne oraz wewnętrzne szkolenia.

Other notes

W przypadku zainteresowania stanowiskiem zapraszamy do przesłanian CV w formacie Word w języku angielskim z podanym numerem referencyjnym w temacie wiadomości na adres wroclaw7@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

IT and Telecommunications | Software | Programmer / developer | JavaScript | JQuery | HTML |