Połącz...

Programista Java

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 132665

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma konsultingowa, świadcząca usługi na rzecz branży bankowej.
W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Java Software Engineer.

Główne obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania na każdym z cyklów życia projektu z wykorzystaniem technologii Java;
  • Tworzenie algorytmów i narzędzi do wizualizacji oraz integracja ich do produktów corowych

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (minimum licencjat)
  • Doskonała znajomość projektowania OO w Java ( Design patterns, MVC, concurrency)
  • Znajomość technologii klient-serwer (REST, TCP/IP) oraz framewark'ów Spring i Hibernate
  • Znajomość narzędzi Maven, Gradle, Jenkins
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w technologiach webowych, modelowaniu oraz implementacji baz danych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość skryptów Linux oraz RPM, Puppet, Chef
  • Znajmość metodologii Agile będzie dodatkowym atutem

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Java |