Połącz...

Programista C embedded - branża automotive

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 139369

Dla naszego Klienta, lidera w branży automotive, dostarczającego zaawansowane systemy wspierające bezpieczeństwo i komfort jazdy, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą jako Inżynier ds. oprogramowania.

Obowiązki:

  • tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych
  • przygotowywanie specyfikacji
  • tworzenie planu, przypadków i raportów testowych
  • analiza specyfikacji technicznej

Wymagania

  • jeśli umiesz programować w C
  • posiadasz przynajmniej rok doświadczenia oraz wykształcenie techniczne
  • rozumiesz obwody elektroniczne
  • mówisz dobrze po angielsku

Być może szukamy właśnie Ciebie!

A jeśli dodatkowo:
  • znasz Matlab/Simulink, SVN, GIT, DOORS, MKS
  • wiesz co to UML
  • orientujesz się w metodologiach i narzędziach testowania oprogramowania
  • znasz protokół CAN i procesy rozwoju oprogramowania np. SPICE

Nie zwlekaj z aplikacją!

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie i bonus roczny
  • pakiet relokacyjny
  • szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia w innowacyjnych projektach
  • uczestnictwo w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla samochodów osobowych
  • jasna ścieżka kariery zawodowej i przyjazna atmosfera pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie DOC z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: krakow7@grafton.pl.

Inżynieria | IT and Telekomunikacja | Automatyka | Elektryka | Elektronika | Mechanika | Programista | Analityk jakości | Tester | Specjalista | Automatyka | Młodszy / młodsza | Matlab | Mikrokontroler | RandD | Starszy / starsza | C++ | C / wbudowany | UML | Programmer