Połącz...

Pracownik ds. wsparcia procesów HR - język szwedzki

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136664

Naszym Klientem jest firma o międzynarodowym zasięgu, lider w dziedzinie kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań biznesowych. W związku z rozwojem centrum w Katowicach, poszukujemy osób posługujących się językiem szwedzkim oraz angielskim i zainteresowanych rozwojem w dziale HR.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie procesów kadrowo-płacowych klientów ze Szwecji
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej
  • rozliczanie czasu pracy pracowników i sporządzanie listy płac
  • przygotowywanie raportów na potrzeby jednostek zewnętrznych i managementu
  • komunikacja mailowa i telefoniczna z klientami w języku szwedzkim

Wymagania

  • dobra znajomość języka szwedzkiego (min. poziom B2)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • dobre umiejętności analityczne
  • zainteresowanie obszarem finansów będzie atutem
  • umiejętność obsługi komputera

  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem języka szwedzkiego i angielskiego
  • możliwość budowania ścieżki kariery w oparciu o wypracowane standardy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z bogatym pakietem socjalnym

Aby aplikować, prosimy wypełnić formularz lub przesłać CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | HR | Administracja | Asystent / asystentka | Urzędnik | Specjalista | Wsparcie | Tłumacz | Płace | Kadry | Benefity i świadczenia | Benefity | Back office | Język |