Specjalista ds. obsługi Klienta ze znajomością j. rosyjskiego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 139750

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwjającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatow na stanowisko - Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. rosyjskiego (dział eksportu)

Mijesce pracy: Września

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowej relacji z klientami zagranicznymi,
  • doradztwo techniczne i handlowe dla klientów,
  • przygotowywanie zamówień,
  • stała współpraca z działem produkcji, logistyki i transportu,
  • kompleksowa obsługa zamówień,
  • nadzór nad terminowym dostarczaniem wyrobów,
  • obsługa programu CRM.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • min. 6-miesięczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta/administracji/logistyce
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • chęć rozwoju w obszarze kompleksowej obsługi klienta zagranicznego.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w obszarze obsługi Klienta i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dostęp do szkoleń,
  • przyjazna atmosferta pracy w komfortowym biurze we Wrześni,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, premia oraz atrakcyjny bakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa klienta | Produkcja | Logistyka | Specjalista | Klient | Wprowadzanie danych | Rozmowy przychodzące | Inwentaryzacja | Techniczny | Lecturer