Połącz...

Pracownik administracyjny w dziale finansowym

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138078

Jeżeli studiujesz i poszukujesz dodatkowej pracy w niepełnym wymiarze godzin, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!
Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży podatkowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik administracyjny (18-22 kwietnia)

Zakres zadań:

  • archiwizacja dokumentów finansowych,
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
  • kontrola prawidłowości zestawień dotyczących danych finansowych.

Wymagania

  • skrupulatność i dokładność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera, skanera, drukarki, urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, niszczarek,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

  • współpraca w oparciu o umowę zlecenie w dniach 18-22 kwietnia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Księgowość | Finanse | Administracja | Asystent / asystentka |