Połącz...

Plant Quality Manager

Lokalizacja lubuskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-44169

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej elementy wyposażenia samochodowego, szukamy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości zgodnie z wymaganiami klientów
  • Koordynacja pracy zespołu
  • Definiowanie oraz monitorowanie realizacji celów jakościowych
  • Zarządzanie wewnętrznym systemem jakości
  • Zarządzanie procesem rozwoju podległych pracowników
  • Wdrażanie i przestrzeganie standardów jakościowych
  • Wsparcie w zagadnieniach jakościowych w fazie projektowania
  • Koordynacja współpracy Inżynierów Jakości Dostawców z działem Zakupów;
  • Zarządzanie i monitorowanie niezgodności wymagań jakościowych
  • Definiowanie, wdrażanie i nadzorowanie działań korygujących;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierowniczym w obszarze jakości w branży motoryzacyjnej
  • Wiedza praktyczna w obszarze produkcji dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość norm jakościowych w obszarze automotive
  • Wysokorozwinięte kompetencje managerskie
  • Wielozadaniowość
  • Proaktywne podejście do pracy i rozwiązywania problemów

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów
  • Samochód służbowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • Wsparcie w relokacji

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Kierownik / menedżer | Dyrektor | Motoryzacja | Wdrażanie | Rozwój | Kaizen | Lean | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Proces | Produkcja | Tpm | Six Sigma | Projekt | Jakość | ISO | ISO/TS 16949 | APQP | PPAP | Associate producer