Połącz...

Operator CNC - FANUC, HEIDENHAIN i530 i620

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 138339

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej prowadzimy obecnie poszukiwania Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa półautomatycznych oraz automatycznych frezarek i tokarek CNC
  • dobór parametrów skrawania i obróbka detali na podstawie rysunków technicznych
  • dokonywanie analizy zużycia ostrzy - korekta parametrów narzędzi oraz ich wymiana na nowe
  • przygotowywanie półfabrykatów na frezarce konwencjonalnej
  • kontrola przebiegu procesu produkcji oraz monitorowanie funkcjonowanie poszczególnych maszyn
  • dobieranie narzędzi skrawających i oprzyrządowania obrabiarek
  • mocowanie narzędzi i oprzyrządowania

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora CNC
  • umiejętność obsługi uniwersalnych, półautomatycznych oraz automatycznych obrabiarek skrawających (tokarki, frezarki) ze sterowaniem FANUC lub HEIDENHAIN
  • umiejętność doboru narzędzi wykorzystywanych w procesie obróbki materiałów
  • umiejętność utrzymania poszczególnych urządzeń w należytym stanie technicznym
  • umiejętność monitorowania całokształtu procesów związanych z obróbką

Korzyści

  • zatrudnienie w stabilnej i międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • praca w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl
Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Mechanika | Obsługa / serwis | Przemysł | Produkcja | Koordynator | Inżynier | Programista | Metal | CNC | Operator