Połącz...

Office manager ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135290

Nasz Klient,międzynarodowa firma consultingowa z wieloletnią tradycją poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Office Manager z językiem niemieckim.
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • kompleksowa administracja dokumentacją biurową
  • prowadzenie statystyk i przygotowywanie zestawień, raportów oraz prezentacji
  • organizacja spotkań, telekonferencji, podróży służbowych
  • wsparcie działu szkoleń oraz administracja dokumentacją szkoleniową,
  • stały, codzienny kontakt z osobami niemieckojęzycznymi (klienci, pracownicy zagranicznych działów firmy, managerowie średniego i wyższego szczebla)
  • tłumaczenie dokumentacji (język niemiecki)

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe (mile widziani absolwenci administracji lub kierunków pokrewnych)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Korzyści

Korzyści:
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • praca z codziennym użyciem języka niemieckiego,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe)
  • możliwość rozwoju i budowania swojej kariery w oparciu o wypracowane standardy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Administracja | Urzędnik | Młodszy / młodsza | SSC | Biuro | Back office | Front office | Office assistant