Połącz...

Office Manager

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 139757

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy kandydata na stanowsiko: Office Manager

Obowiązki:

  • Prowadzenie biura Zarządu Grupy Kapitałowej
  • Prowadzenie kalendarza Zarządu, umawianie i koordynowanie spotkań
  • Koordynacja komunikacji pomiędzy Zarządem Grupy Kapitałowej, a spółkami zależnymi i regionalnymi
  • Organizacja spotkań, narad i konferencji
  • Kompleksowa organizacja wyjazdów służbowych Zarządu
  • Kontakt z klientami i instytucjami zewnętrznymi (firmy ubezpieczeniowe, prawnicy itp.)
  • Przygotowywanie pism, raportów, prezentacji, itp. na potrzeby Zarządu
  • Uczestniczenie w spotkaniach i prezentacjach
  • Reprezentacja pracodawcy w ramach powierzonych obowiązków
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i korespondencji
  • Koordynacja posiedzeń Zarządów i Spotkań Regionalnych
  • Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, prawo i administracja
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku biznesowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach międzynarodowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office w szczególności Power Point i Excel
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność

Korzyści

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Administracja | Kierownik / menedżer | Sekretarka | Menedżer biura | Administracja | Front office | Office Manager