Połącz...

NPD Manager

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136913

Dla miedzynarodowej firmy z branży FMCG (europejskiego dystrybutora żywnosci mrożonej i przetworzonej), poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku NPD Manager

Obszar działania: okolice Łodzi i Warszawy, sporadycznie wizyty w Gdańsku i Krakowie

Główne obowiązki to:

  • Zarządzanie projektami w linii dostawcy- odbiorca
  • Wprowadzanie nowych projektów i ich koordynacja
  • Spotkania z dostawcami w celu uzgodnień technicznych i prowadzenia zespołów projektowych
  • Dbałość o odpowiedni harmonogram dostaw i rodzaju produktów
  • Ścisła współpraca z działem zakupów w celu pozyskiwania nowych dostawców i rozwoju współpracy
  • Wdrażanie i monitorowanie standardów jakości dla nowych produktów

Requirements

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku technologii żywności, chemii spożywczej itp.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej związanej z mrożonkami, drobiem, rybami, panierkami lub przyprawami.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami od strony technicznej i komunikacji
  • Mile widziana wiedza z zakresu technologii przetwarzania żywności i norm jakości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (ścisła współpraca z centralą w Irlandii)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność

Benefits

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość udziału w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa z pracodawcą lub kontrakt oparty na zasadach B2B
  • home office
  • narzędzia: samochód, laptop i telefon

Other notes

Jeżlei jesteś zainteresowany udziałem w rekrutacji, proszę prześlij cv w wersji anglojęzycznej.

Production and Purchasing and Logistics | Sales and Marketing | Purchasing | Sales | Coordinator | Leader | Manager | Project manager | Market researcher | Representative | Specialist | FMCG | Supplier | B2B |