Połącz...

Firewall Security Specialist

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Śmietało
Nr Ref. 138734

Moim Klientem jest prestiżowa instytucja bankowa, która powiększa obecnie GLOBALNY zespół bezpieczeństwa IT wspierający organizację poprzez dostarczanie ciągłej wartości efektywnego wpływania na ryzyka związane z biznesem i funkcjonowaniem technologii.

Główne obowiązki to:

  • analiza infrastruktury sieciowej w celu identyfikacji obszarów ryzyka,
  • dbałość o standardy polityki bezpieczeństwa,
  • ocena wrażliwości systemów i zagrożeń związanych z nowymi lub już istniejącymi platformami IT,
  • ścisła współpraca pentesterami oraz specjalistami ds. bezpieczeństwa informacji,
  • dostarczenie oceny ryzyka w ramach wyznaczonych ram czasowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane studia/szkolenia związane z Bezpieczeństwem Informacji,
  • płynna znajomość języka angielskiego jest wymogiem obowiązkowym,
  • 4-letnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa i/lub zarządzania ryzykiem – doświadczenie w instytucji finansowej będzie plusem,
  • bardzo dobra znajomość architektury sieciowej oraz protokołów sieciowych,
  • umiejętność komunikowania ryzyka w sposób efektywny, również w stosunku co do osób, które nie mają backgroundu technicznego,
  • dekwatna certyfikacja będzie plusem (CISSP, CISA, CISM…),
  • proaktywność, umiejętność współpracy z różnymi jednostkami biznesowymi i technicznymi.

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet dodatkowych świadczeń;
  • Jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego;
  • Miłą atmosferę pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Analityk | Bezpieczeństwo / ochrona | Ryzyko | IT Analyst