Połącz...

Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 000 - 2 300 PLN/m
Opublikowane 19 dni temu
Nr Ref. 5-11-42789

Firma Grafton Recruitment dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC/BPO, poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszego specjalisty ds. weryfikacji danych

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie dokumentów zgodnie z przyjętymi wytycznymi
  • Skanowanie dokuemntacji
  • Weryfikacja dokumentów pod względem ich poprawności merytorycznej i ogólnie przyjętych zasad
  • Archiwizacja dokumentów
  • Raportowanie
  • Przygotowywanie projektów zleconych przez menagerów
  • Pomoc przy zewnętrznych i wewnętrznych pracach audytoryjnych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć zdobycia pierwszego profesjonalnego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie rozpoznawalnej na rynku polskim i światowym
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętności pracy w grupie

Korzyści

  • Umowa o pracę na pełen etat w oparciu o umowę tymczasową
  • Możliwość rozwoju w organizacji międzynarodowej
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila: wroclaw@grafton.pl
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Audyt | Finanse SSC / BPO | Finanse | Asystent / asystentka | Specjalista | Młodszy / młodsza | SSC | Biuro | Administracja | Finansowe | Raportowanie | Projekt | HR lecturer