Młodszy specjalista ds. projektów inwestycyjnych (absolwenci)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 133560

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która jest światowym liderem w branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszego specjalisty do wsparcia projektów inwestycyjnych

Obowiązki:

  • wsparcie kierownika projektów inwestycyjnych
  • przygotowywanie i koordynacja dokumetacji projektowej
  • przygotowywanie raportów dla kierownika projektu
  • sprawdzanie postępu prac związanych z inwestycją
  • analiza budżetu wprowadzanie danych do programu SAP,tworzenie zestawień budżetowych
  • archwizacja dokumentacji projektu w Sharepoint

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki energetyka, budownictwo)
  • doświadczenie nabyte podczas wcześniejszych praktyk, staży
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • bardzo dobra organizacja pracy i terminowość
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programów MS Project, SAP, AutoCad mile widziana
  • komunikatywność, kreatywność, chęć uczenia się

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży energetycznej
  • umowa o pracę

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Budownictwo and nieruchomości | Analizy | Energetyka | Nieruchomości | Elektryka | Technik | Specjalista | Inżynier | Koordynator | Konsultant | Asystent / asystentka | Architekt | Wsparcie techniczne | Projekt | MS Project | Energetyka | Rozwój | Budownictwo | Budżet | AutoCAD | Utrzymanie | Development team specialist