Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Produktu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 137481

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG o międzynarodowym zasięgu poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Produktu

Miejsce pracy: Jankowice

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie między innymi:

  • Prowadzenie projektów związanych z wdrożeniami nowych produktów;
  • Utrzymywanie stałej komunikacji z działami centralnymi;
  • Przygotowywanie prezentacji, danych/ informacji;
  • Bieżące zadania administracyjne.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku sekretarki lub w administracji;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • komunikatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista;
  • umiejętność dobrej organizacji.

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zapewniony dojazd do pracy (bezpłatne linie autobusowe);
  • Liczne benefity, takie jak: multisport, opieka medyczna.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Recepcjonista / recepcjonistka | Urzędnik | Sekretarka | Administracja | Back office | Front office | Biuro |