Młodszy specjalista ds. personalnych ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 134725

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się usługami z zakresu łańcucha dostaw, poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do nowo tworzonego Centrum w Gliwicach na stanowisku Młodszy specjalista ds. personalnych ze znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie HR Managera w codziennych obowiązkach w obszarze procesów personalnych zachodzących w firmie
  • prowadzenie administracji personalnej: nadzór nad teczkami osobowymi, ewidencja czasu pracy, naliczanie urlopów, współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie naliczania płac
  • wsparcie dla on-site managera w zakresie prawa pracy
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych i on-boarding nowozatrudnionych osób
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych
  • sporządzanie raportów i analiz personalnych

Wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. HR
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • ugruntowana i potwierdzona doświadczeniem wiedza w zakresie prawa pracy
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office - w szczególności Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpesonalne - współpraca z osobami na różnych szczeblach w strukturze organizacyjnej
  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość udziału w tworzeniu oddziału firmy w Polsce
  • stabilne zatrudnienie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Generalist | Specjalista | AC / DC | Administracja | Benefity | Zarząd | Excel | HR | Rekrutacja | Polskie prawo pracy | Osobisty | Kadry | Płace | Biuro |