Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - język niemiecki i angielski

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137864

Naszym klientem jest renomowana, międzynarodowa firma świadcząca usługi dla biznesu. W związku z kolejnymi projektami, poszukujemy osób posługujących się dobrze językiem niemieckim i angielskim oraz zainteresowanych rozwojem zawodowym w dziale obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • reagowanie na telefoniczne i mailowe zapytania klientów w języku niemieckim i angielskim
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów np. z zamówieniem, z obsługą komputera w podstawowym zakresie
  • zapewnienie klientom terminowego i skutecznego wsparcia
  • rejestrowanie zapytań klientów w systemie informatycznym

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość jezyka angielskiego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie użytkownika
  • dobre umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w dziale obsługi klienta lub wsparcia technicznego będzie atutem

  • możliwość zdobywania pierwszych doświadczeń i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o pakiet korzyści pozapłacowych
  • jasna ścieżka kariery, poparta szkoleniami

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Specjalista | Urzędnik | Doradca | Młodszy / młodsza | Język | Pierwsza linia wsparcia | Back office | Helpdesk | Biuro | Rozmowy przychodzące | Lecturer