Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Analizy Finansowej

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139020

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku outsourcingu procesów biznesowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy : Wrocław (Centrum)

Zakres obowiązków :

  • Tworzenie raportów, sprawozdań, zestawień i analiz finansowych
  • Udział w projektach optymalizacyjnych w celu usprawnienia procesów biznesowych
  • Współudział w przygotowywaniu prognoz finansowych
  • Aktywna współpraca z menedżerami operacyjnymi, działem księgowym oraz innymi departamentami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/rachunkowość)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i finansów
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • Umowa o pracę na pełen etat w oparciu o umowę tymczasową
  • Praca w międzynarodowym środowisku, dającym możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Analityk | Specjalista | Finanse | GAAP | Zobowiązania | Raportowanie | Administracja | Finansowe | Financial analyst