Połącz...

Młodszy Specjalista ds. Analizy Finansowej

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 139020

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku outsourcingu procesów biznesowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy : Wrocław (Centrum)

Zakres obowiązków :

  • Tworzenie raportów, sprawozdań, zestawień i analiz finansowych
  • Udział w projektach optymalizacyjnych w celu usprawnienia procesów biznesowych
  • Współudział w przygotowywaniu prognoz finansowych
  • Aktywna współpraca z menedżerami operacyjnymi, działem księgowym oraz innymi departamentami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/rachunkowość)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i finansów
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • Umowa o pracę na pełen etat w oparciu o umowę tymczasową
  • Praca w międzynarodowym środowisku, dającym możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Analityk | Specjalista | Finanse | GAAP | Zobowiązania | Raportowanie | Administracja | Finansowe | Financial analyst