Połącz...

Młodszy Specjalista do Monitorowania Mediów z Niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Kontakt Magda Bułdo
Nr Ref. 137991

Dla naszego Klienta, globalnego lidera, świadczącego profesjonalne usługi, szukamy kandydatów na stanowisko:
Młodszy specjalista do Monitorowania Mediów z językiem niemieckim.
Kluczowe obowiązki:

  • Czytanie, interpretacja i tagowanie (np. według tematu, ważności, opinii) elementów informacyjnych
  • Pisanie streszczeń redakcyjnych z wybranych newsów
  • Kompilacja przeglądów prasowych
  • Konserwacja i adaptacja ciągów wyszukiwania w celu identyfikacji istotnych aktualności.

Wymagania

Wymagania:
  • Biegły język angielski i niemiecki
  • Minimum 2- lata doświadczenia w analizowaniu i podsumowywaniu tradycyjnych i/albo on-line mediów
  • Umiejętność swobodnego pisania na temat kompleksów biznesowych
  • Potwierdzone zainteresowanie w usługach finansowych bądź media relations, dziennikarstwo, tłumaczenia będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Własność raportu od początku do końca w portfolio i całego procesu raportowania
  • Bardzo mocne umiejętności komunikacyjne, elastyczność
  • Wielozadaniowość, zdolność zarządzania czasem, silnie umiejętności interpersonalne

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, umiejętności analitycznych i poznanie zaawansowanych technologii
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w tłumaczeniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Urzędnik | Finanse | Lecturer