Młodszy specialista w dziale HR z językiem niemieckim lub francuskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 5-26-41725

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki na ww. stanowisku :

  • Ewidencjonowanie danych w systemie, przygotowanie dokumentacji, weryfikowanie poprawności danych
  • Sporządzanie raportów dotyczących administracji
  • Zapewnienie sprawnej obsługi klienta przez tel lub e-mail dotyczącej spraw związanych z HR ( wynagrodzenia, urlopy, benefity)
  • Sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności, dokładności
  • Współpraca z innymi działami firmy (szczególnie działem payrollu)

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w dziale HR lub na stanowiskach administracyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (min. 6msc z możliwością przedłużenia)
  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w miedzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa, karty lunchowe, itp.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Administrator | Urzędnik | Analityk | Specjalista | Administracja | Kadry | Osobisty | Płace | Biuro | HR | Polityka kadrowa | Młodszy / młodsza | Dane podstawowe | Język | Raportowanie | SAP | Wprowadzanie danych | Klient | Administration