Połącz...

Administrative support with European langauges

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Wynagrodzenie 3 900 - 4 600 PLN/h
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 139739

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Ewidencjonowanie danych w systemie, przygotowanie dokumentacji, weryfikowanie poprawności danych;
  • Sporządzanie raportów dotyczących administracji;
  • Sprawdzanie dokumentacji pod względem kompletności, dokładności;
  • Współpraca z innymi działami firmy (szczególnie działem payrollu)

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz innego języka europejskiego ( niemiecki, włoski, hiszpański, holenderski, itp)
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność
  • znajomość MC Office

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (min. 1 roku z realną możliwością przedłużenia)
  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w miedzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa, karty lunchowe, itp.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Administrator | Urzędnik | Analityk | Specjalista | Administracja | Kadry | Osobisty | Płace | Biuro | HR | Polityka kadrowa | Młodszy / młodsza | Dane podstawowe | Język | Raportowanie | SAP | Wprowadzanie danych | Klient | Administration