Połącz...

Młodszy / Specjalista ds. E-commerce

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137128

Dla naszego niemieckiego Klienta z branży FMCG- posiadającego jedną z najnowocześniejszych platform sprzedaży on-line, poszukujemy osoby zainteresowanej obszarem e-commerce na stanowisko: Młodszy / Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Obowiązki:

  • przygotowywanie i wysyłanie mailingów, tworzenie grupy targetowej Klientów
  • analiza promocji, kosztów
  • koordynacja akcji promocyjnych w Internecie
  • odpowiedzialność za promocje w social mediach, m.in. Facebook
  • stała współpraca z grafikami, działem sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w dziale marketingu, e-commerce
  • b. dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętności analitycznego myślenia

  • pakiet socjalny (karta multisport, dodatkowe dni wolne, prywatna opieka medyczna)
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia
  • kursy językowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Kupno | Marketing | Asystent / asystentka | Wsparcie | Planista | FMCG | Marketing |