Połącz...

Młodszy programista VBA - międzynarodowa firma finansowa

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135889

Dla naszego klienta – międzynarodowej organizacji, lidera w branży SSC/BPO - do działu IT poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszego programisty VBA.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymanie oprogramowania narzędziowego z wykorzystaniem technologii VBA i baz danych
  • wsparcie pracowników firmy w tworzeniu nowych narzędzi i rozwiązań oraz rozwijanie już istniejących
  • przygotowywanie testów oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia aplikacji w oparciu o technologie VBA
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie (B1)
  • umiejętności interpersonalne i gotowość do pracy w grupie
  • samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | VBA | Bazy danych | Oracle | MS SQL |