Młodszy księgowy ze znajomością j. niemieckiego - Centrum Usług Wspólnych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 131277

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum obsługi finansowej, w związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego księgowego ze znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • praca w obszarze zobowiązań (AP), należności (AR) lub księgi głównej (GL)
  • weryfikacja, ewidencja, raportowanie dokumentów księgowych
  • kontakt z klientami wewnętrznymi z krajów niemieckojęzycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • mile widziane doświadczenie w centrach usług wspólnych
  • zaangażowanie w pracę, zdolności analityczne

Korzyści

  • praca w międzynarodowej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wypełnić formularz kontaktowy lub wysłać CV w języku polskim i angielskim, w formacie programu Word, z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl .

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Specjalista | Płace | SSC | Administracja |