Połącz...

Młodszy Księgowy z j. włoskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139012

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób ze znajomością j. włoskim na stanowisko Młodszego/ej Księgowego/ej.

Zakres zadań:

  • procesowanie dokumentacji finansowej.
  • analiza bilansu i wyjaśnianie niezgodności.
  • uzgadnianie kont księgowych.
  • udział w zamknięciu miesiąca.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. włoskiego;
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • doświadczenie w obszarze księgowości;
  • wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.
  • znajomośc SAPa jest mile widziana ale nie jest konieczna.
  • dobre umiejętności komunikacyjne;

  • możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowej międzynarodowej organizacji.
  • bardzo dobra atmosfera pracy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • ciekawy pakiet benefitów pozapłacowych.
  • pakiet szkoleń.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Customer support