Młodszy specialista w dziale AP z j. holenderskim / niemieckim / francuskim

Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138520

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta z branży SSC, poszukuje osoby na stanowisko Młodszego specialisty z jęzkiem holenderskim / niemieckim / francuskim (dział AP)

Zakres obowiązków :

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem zagranicznym
  • Rozliczanie faktur
  • Weryfikacja zgodności dokumentacji z prawem oraz wewnętrznymi zasadami
  • Praca na programie SAP
  • Odpowiadanie na zapytania partnerów wewnętrznych
  • Tworzenie raportów finansowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Spotkania z Klientami w celu utrzymania poztywnych relacji biznesowych

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego oraz holenderskiego / niemieckiego / francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Zdolność analitycznego myślenia

Korzyści

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w opraciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji, pakiet szkoleń wdrożeniowych, dostęp do platformy e-learningowej
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje języków obcych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Analizy | Finanse | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | SAP | Raportowanie | Projekt | Finanse | Finansowe | Excel | Administration