Połącz...

Księgowy w dziale AR (język niemiecki)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 134221

Aplikuj, a zdobędziesz szansę na uzyskanie pierwszych doświadczeń w branży finansowej lub na kontynuowanie swojej ścieżki rozwoju jako doświadczony księgowy w teamie wspierającym Klienta niemieckojęzycznego.

Zapraszamy do procesu rekrutacyjnego osoby zainteresowane księgowością korporacyjną, sektorem AR - Accounts Receivable.

Stanowisko: Młodszy księgowy dział O2C/AR.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie wpłat należności
  • uzgadnianie kont- reconsiliation
  • przypomnienia o wpłatach należności
  • intensywny kontakt z Klientami obsługiwanego kraju w celu weryfikacji płatności
  • cash collection
  • Master Data Managemet

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • biegła znajomość języka niemieckiego (B2 lub C1)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • wykształcenie w obszarze księgowości/ administracji/ finansów lub filologii niemieckiej

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • kursy językowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę (na czas nieokreślony)
  • praca w młodym dynamicznym zespole

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Bookkeeper, accountant