Połącz...

Młodszy księgowy - praca w międzynarodowej firmie

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134702

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery zawodowej na stanowisku Młodszego księgowego w dziale AP.

Zakres obowiązków:

  • praca w systemie SAP
  • weryfikowanie faktur w systemie firmy
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/rachunkowości
  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości (staże, praktyki)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • znajomość SAP będzie atutem
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności komunikacyjne
  • otwartość na zmiany oraz pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notującej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Analityk | Asystent / asystentka | Zobowiązania | SAP | Excel | Koszty podróży | Młodszy / młodsza | Bookkeeper, accountant