Połącz...

Młodszy Ksiegowy

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 140005

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Młodszy Księgowy
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • ewidencja i księgowanie dokumentów kosztowych,
  • wyjaśnianie błędów, niezgodności dotyczących faktur,
  • obsługa płatności w systemie Oracle i systemach bankowości elektronicznej,
  • uzgodnienia sald,
  • weryfikacja treści umów z Klientami,
  • udział w zamknięciu miesiąca,
  • przygotowanie zestawień i raportów księgowych,
  • wysyłka faktur do kontrahentów,
  • segregacja/archiwizacja dokumentów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia / finanse),
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość systemu Oracle,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość Excela,
  • wysokorozwinięte umiejętności analityczne,
  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność i samodzielność.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny z możliwością przedłużenia,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • szkolenia i rozwój w międzynarodowym środowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Bookkeeper, accountant