Połącz...

Młodszy Inżynier Wsparcia Technicznego

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139699

Nowo powstające Centrum IT poszukuje Młodzszego Inżyniera Wsparcia Technicznego

Obowiązki:

  • Wsparcie z poziomu pierwszej oraz drugiej linii z zakresu systemów oraz sprzętu IT
  • Rejestracja i realizacja zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Diagnozowanie i ewentualne dalsze adresowanie odpowiednich problemów technicznych
  • Codzienny kontakt z administratorami systemów IT pracujących w wewnętrznych strukturach
  • Udział w międzynarodowych projektach

Wymagania

Oczekiwania:
  • minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku
  • dobra znajomość Systemów Operacyjnych MS Windows oraz pakietu MS Office
  • znajomość Active Directory oraz protokołów sieciowych
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w grupie

  • mozliwość zatrdunienia na podstawie umowy o pracę lub na kontakt
  • opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • dofinansowanie do szkoleń oraz studiów podyplomowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Oprogramowanie | Sieci | Telekomunikacja | Wsparcie | Helpdesk | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | IT | Windows | Help Desk Technician