Młodszy inżynier sprzedaży (absolwenci kierunków technicznych )

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136935

Nasz Klient to międzynarodowa firma, światowy lider, będący znanym producentem blach aluminiowych w Europie. W związku z jej rozwojem poszukujemy, do oddziału w Krakowie kandydatów na stanowisko:

Junior Sales Manager.

Zadania i wyzwania, jakie czekają przed wybranym kandydatem to:

  • pozyskiwanie nowych Klientów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami
  • realizowanie wyznaczonych targetów i celów sprzedażowych
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu firmy i prowadzeniem dokumentacji
  • samodzielne badanie rynku i możliwości rozwoju biznesu
  • pierwsze 6-12 miesięcy - praca z biura krakowskiego, kompleksowe szkolenia i przygotowanie do pracy w terenie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek metale nieżelazne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • minimum 6 msc. doświadczenia w sprzedaży, logistyce
  • znajomość branży aluminiowej, stalowej lub metalowej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • samodzielność, ambicja i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenia w korzystaniu z systemu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje rozwojową pracę w dynamicznym środowisku i miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet szkoleń, prywatną opiekę medyczną oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop i telefon komórkowy).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Sprzedaż | Specjalista | Kierownik / menedżer projektu | Koordynator | Kupiec | Budownictwo | Starszy / starsza | Sprzedaż | Raportowanie | Logistyka |