Połącz...

Młodsza Księgowa/y (dział AR)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139982

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o rozpoznawalnej marce, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie w związku z rozwojem centrum poszukujemy osoby na stanowisko- Młodsza Księgowa/y (dział AR).

Obowiązki:

  • księgowanie i rozliczanie płatności
  • wystawianie i księgowanie faktur manualnych
  • kontrola prawidłowości transakcji finansowych
  • uczestnictwo w optymalizacji procesów księgowych
  • praca w oparciu o system SAP.

Wymagania

  • doświadczenie w księgowości (mogą być staże praktyki)
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym/rachunkowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętnośc pracy w zespole
  • komunikatywność
  • postawa prokliencka
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie atutem
  • mile widziana znajomość drugiego języka (niemiecki, hiszpański, włoski lub francuski).

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia oraz pracę z profesjonalistami
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, pakiet medyczny, ect).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Należności | Excel | Finanse | Proces | Fakturowanie | Młodszy / młodsza | SAP | Bookkeeper, accountant