Połącz...

Młodsza księgowa/y z językiem niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 135318

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o globalnym zasięgu, która w aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Młodsza księgowa/y z językiem niemieckim.

Zadania:

  • Weryfikacja danych księgowo-finansowych
  • Księgowanie kosztów delegacji i innych wydatków służbowych
  • Bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Codzienny kontaktw j. angielskim i niemieckim z Klientem wewnętrznym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane o kierunku Ekonomia, Finanse, Księgowość
  • Pierwsze doświadczenia (mogą być praktyki lub staż) bądź wiedza w obszarze księgowości, finansów
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. B2- warunek konieczny)
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność współpracy z zespołem i dzielenia się swoją wiedzą.

  • Praca międzynarodowej organizacji o ciekawej kulturze organizacyjnej
  • Bogaty pakiet socjalny(m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szkolenia, dodatki na lunch i wiele innych)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Praca międzynarodowym zespole
  • Możliwość wykorzystywania języka niemieckiego i angielskiego w codziennych obowiązkach
  • Pakiet relokacyjny.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Excel | Finanse | Proces | Młodszy / młodsza | Projekt | Administracja | Wprowadzanie danych | Migracja | Fakturowanie |