Połącz...

Mechanik

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt .
Nr Ref. 136662

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko Mechanika.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw maszyn ( w tym pras hydraulicznych, kompresyjnych i wtryskowych) oraz usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń na zakładzie
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń

Wymagania

  • wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne ( mile widziane mechaniczne)
  • praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Przemysł | Inżynier | Technik | PLC | SEP | FMCG |