Połącz...

Marketing manager - budowa sieci sklepów

Lokalizacja świętokrzyskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 dni temu
Nr Ref. 7-13-41702

Dla naszego klienta, poszukujemy obecnie osoby gotowej podjąć wyzwanie budowania sieci sklepów stacjonarnych na terenie Polski, na stanowisku Manager marketingu - budowanie sieci sklepów.

Zakres obowiązków:

  • stworzenie strategii marketingowej dla sieci sklepów (otwarcie około 100-150 salonów na terenie Polski w przeciągu 2 lat)
  • opracowanie i wdrożenie sposobu komunikacji marki i produktów (działania ATL i BTL)
  • popularyzacja marki poprzez spójną i jasną komunikację
  • analiza wskaźników efektywności działań wizerunkowych oraz podejmowanie działań korygujących
  • bliska współpraca z osobami zarządzającymi sklepami stacjonarnymi oraz działami wewnętrzymi w firmie
  • częste wyjazdy na terenie kraju

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego związanego z budowaniem marki i strategii marketingowej
  • znajomość branży retail, doświadczenie zdobyte w sieciach sklepów będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w opracowywaniu strategii komunikacji organizacji, budowaniu portfolio produktów
  • mile widziane doświadczenie w projektach start-up, budowaniu sieci sklepów stacjonarnych
  • prawo jazdy kat. b i gotowość do podróży
  • znajomość j, angielskiego na poziomie komunikatywnym

Korzyści

  • projekt start-up
  • premia roczna
  • samochód służbowy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Kierownik / menedżer produktu | Specjalista | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Kierownik / menedżer | B2C | Marka | Blog | Branża reklamowa | Jednostka | Rozwój biznesu | Kanał | Zarządzanie zmianami | Komunikacja | Treść | Monitorowanie mediów | Marketing | Badanie rynku / ankietowanie | Projekt | Detal | Sieci handlowe | Wizualny | Hurt | Strategia | Media społecznościowe | HR Marketing specialist