Połącz...

Manager operacyjny w nowym centrum serwisowo-magazynowym

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136495

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się usługami z zakresu łańcucha dostaw, poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do nowo tworzonego Centrum w Gliwicach na stanowisku Managera.

Zakres obowiązków:

  • całościowe zarządzanie zintegrowanym centrum serwisowo-magazynowym
  • planowanie pracy, określanie celów i kontrola
  • nadzór nad infrastrukturą i parkiem maszynowym
  • zarządzanie budżetem, kontrola kosztów
  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych zleceń w ramach ustalonych KPI
  • zapewnienie optymalnych warunków pracy w standardzie SHEQ
  • stały kontakt z klientami, monitoring prawidłowości wykonywanych umów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branżach produkcja, supply-chain, logistyka lub pokrewnych
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • operatywność, zdolności negocjacyjne
  • dobra znajomość Ms Excel
  • podstawowa wiedza techniczna

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość udziału w tworzeniu oddziału firmy w Polsce
  • stabilne zatrudnienie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Kierownik / menedżer | Magazyn | Łancuch dostaw | Opakowania | Logistyka |