Połącz...

Manager działu zobowiązań (AP)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-11-41787

Dla naszego Klienta, światowego lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w SSC na stanowisku Managera działu AP z biegłą znajomością języka angielskiego i komunikatywną języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległymi zespołami specjalistów
  • Codzienne nadzorowanie działań operacyjnych
  • Zarządzanie procesami księgowymi oraz optymalizacja zasobów
  • Odpowiedzialność za prognozowanie i budżetowanie
  • Odpowiedzialność za osiąganie i utrzymywanie założonych wyników produktywności
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu oraz zapewnienie poprawności oraz terminowości realizowanych przez zespół zadań
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami wewnętrznymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu księgowym lub finansowym
  • 3- 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z zarządzaniem działem księgowości w strukturach SSC
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami księgowymi i procesami migracji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Mile widziana znajomość programu SAP

  • Możliwość rozwoju kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazne środowisko pracy oraz rozwinięta kultura organizacyjna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | SAP | Rozliczenia / monitoring | Bookkeeper, accountant