Połącz...

Manager ds rekrutacji międzynarodowych

Lokalizacja opolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139176

W chwili obecnej, dla jednego z naszych Klientów, pilnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Opole + systematyczne wyjazdy słuzbowe

Nasz zleceniodawca to firma dostarczająca usługi rekrutacyjne dla swoich klientów na terenie Holandii.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem ok. 15 osób – managerowie oddziałów, specjaliści ds rekrutacji, marketing, finanse.
  • koordynacja i kontrola pracy zespołu, dbanie o wysoką jakość zapewnianych usług oraz raportowanie poziomu ich dostarczania do Klienta
  • rekrutacja, motywowanie zespołu
  • Zarządzanie i usprawnianie procesów rekrutacji w ramach prowadzonych projektów , zgodnie z poczynionymi z Klientami ustaleniami (KPI, SLA)

Wymagania

Poszukujemy osób z:
  • Doświadczenie w realizacji masowych projektów rekrutacyjnych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z Klientem
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem rozproszonym
  • Bardzo dobra znajomością języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat B.
  • Praca na terenie Opola + systematyczne wyjazdy słuzbowe (PL+HQ)

Korzyści

Oferujemy
  • Praca pełnawyzwań dla zróżnicowanej grupy klientów
  • Umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto, laptop, tel

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | HR | Kierownik / menedżer | Dyrektor | Agencja rekrutacyjna | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Zarządzanie talentem | Pozyskiwanie talentów | Rekrutacja | Country Director / Manager