Połącz...

Manager ds. Kontraktów (branża spożywcza)

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136712

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z Łodzi, która obecnie poszukuje osoby na stanowisko Managera ds. Kontraktów.

Zakres zadań:

  • weryfikowanie, czy umowy zawarte z klientami są realizowane zgodnie z zawartymi w nich warunkami współpracy i w uzgodnionym terminie.
  • kontakt z innymi działami w przypadku opóźnień lub innych problemów związanych z realizacją kontraktów, w celu wyjaśnienia sytuacji i usprawnienia procesu wypełniania warunków umowy.
  • usprawnienie procesu związanego z obiegiem informacji pomiędzy działami: Obsługi Klienta, Sprzedaży, Zakupów i innymi, które znajdują się w różnych lokalizacjach za granicą i w Polsce.
  • regularne kontakty z innymi działami w celu ustalenia statusu realizacji umów z klientami.
  • wykorzystywanie dostępnych narzędzi, np. Pacing Reports itp.
  • przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku specjalistycznym lub kierowniczym w obszarze sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami lub obsługi klienta.
  • doświadczenie związane z zarządzaniem umowami/kontraktami.
  • doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej jest mile widziane.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny.
  • praktyczna znajomość SAP i MS Office.
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne.
  • wykształcenie wyższe.

  • samodzielne stanowisko oferujące rozwój zawodowy oraz udział w ciekawych projektach.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • praca w międzynarodowym środowisku.
  • bogaty pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | IT | Finanse SSC / BPO | Wsparcie | Konsultant | Analityk | Inżynier | Agent | Specjalista | SAP | Starszy / starsza | Trzecia linia wsparcia | ABAP |