Połącz...

Magister Farmacji

Opublikowane 12 dni temu
Nr Ref. 1-13-41518

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko: Magister Farmacji

Miejsce pracy: Działdowo

Opis stanowiska:

  • Obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
  • Sprzedaż asortymentu produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych
  • Sporządzaniem leków recepturowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Otwartość na pacjenta i chęć pomocy
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomość Eurosoft
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stała praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szkolenie i możliwość dalszego rozwoju

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Medycyna i farmaceutyka | Sprzedaż and Marketing | Farmaceutyka | Sprzedaż | Farmaceuta | Specjalista | Apteka | Antybiotyki | Farmaceutyczny | Leki na receptę | Suplementy | Sprzedaż | Sieci handlowe | Medyczny | Farmaceutyka | Pharmacist