Połącz...

Magazynier

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 dni temu
Nr Ref. 3-19-40877

Treść oferty

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Zakres zadań:

  • rozmieszczanie towarów w magazynie,
  • kompletowanie zamówień,
  • sortowanie paczek,
  • udział w inwentaryzacjach.

Wymagania

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobny stanowisku,
  • dyspozycyjność w godzinach 12:30 - 21:00,
  • dokładność, skrupulatność.

Korzyści

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • współpracę w okresie 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • codzienny transport do siedziby firmy z Warszawy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Robotnik | Magazyn | Warehouse keeper