Połącz...

Lync/ Skype for Business Expert

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-10-44064

Naszym Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.
Jest to niepowtarzalną szansa pracy w globalnym zespole, pracującym z nowoczesnymi i różnorodnymi technologiami. Stań się ekspertem w obszarze Lync/ Skype for Business !

Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia.

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu, którego zadaniem jest wspieranie i rozwiązywanie problemów związanych z produktami Unified Communications zlokalizowanych w środowiskach klienckich.

Główne zadania:

  • Diagnoza incydentów, problemów implementowanie zmian;
  • Utrzymanie i rozwój platform Lync Server / Skype for Business / Office 365;
  • Zarządzanie środowiskiem serwera i aplikacji, wydajnością systemu i jakością świadczonych usług;
  • Udział w projektach wdrożeń i migracji.

Requirements

  • Znajomość jednego z następujących produktów: Lync Server / Skype for Business Server 2015 / Office 365;
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z aplikacjami, systemami i sieciami;
  • Dobra znajomość rozwiązań Microsoft
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Mile widziana znajomość Active Directory;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.

Benefits

Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Other notes

To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates. We will register your data in our database. We don't send back the documents sent to us. Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 812 in the National Recruitment Agencies Register.

IT and Telecommunications | Software | IT process / service | Network | Administrator | Engineer | Specialist | Support | Database | Infrastructure | Microsoft | MS SQL | MySQL | PL/SQL | T-SQL | Administrator aplikacji