Połącz...

Linux Systems Engineer

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 7 dni temu
Nr Ref. 7-10-41197

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Linux Systems Engineer.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • rozwijanie, administrowanie i utrzymanie serwerów
  • projektowanie i wdrażanie systemów
  • automatyzacja istniejących procedur w celu podniesienia wydajności i efektywności działania systemu
  • konfiguracja serwerów i aplikacji
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • tworzenie jakościowej dokumentacji technicznej
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • bardzo dobra znajomość systemu Linux/Unix
  • znajomość i doświadczenie w pracy z: Unix,DNS / BIND, Sendmail, proftp / SFTP i Samba, sieci komputerowe
  • doświadczenie w administracji Tomcat / Java / J2EE / PHP
  • znajomość języków skryptowych: Ruby/Perl/Python
  • znajomość narzędzi: Puppet, Jenkins, Apache Tomcat
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów
  • przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Korzyści

  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • przyjazna atmosfera pracy
  • nowoczesne stanowisko programistyczne (Windows lub MAC, 2 monitory)
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
  • liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administracja | Specjalista | System | UNIX | Linux | Database administrator