Połącz...

Lider zmiany - centurm dystrybucyjne

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140467

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Lidra zmiany do centrum dystrybucyjnego.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • sporządzanie grafików pracy i rozliczanie czasu pracy
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP
  • organizacja i koordynacja usług logistycznych w zakładzie
  • nadzór nad optymalnym stanem techniczym maszyn

Wymagania

  • wyształcenie średnie
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników w centrach dystrybucjnych lub działach logistyki, lub magazynach, lub na produkcji
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • mile widzane uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość udziału w tworzeniu oddziału firmy w Polsce

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Koordynator | Lider zespołu | Supervisor | Lider | Magazyn | Łancuch dostaw | Logistyka | Opakowania | Governor