Połącz...

Lean Specialist (SSC)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 8 dni temu
Nr Ref. 4-26-41689

Dla naszego Klienta, firmy o znanej marce i ciekawej kulturze organizacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lean Specialist (SSC).

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • udział w projektach wdrażania narzędzi opartych na filozofii Lean w ramach struktur SSC
  • Wsparcie dla działu ciągłego doskonalenia, usprawnianie procedur dla nowych projektów wewnątrz centrum
  • Udział w przeprowadzaniu działań zapobiegawczych i korygujących
  • Praca w miedzynarodowym zespole z profesjonalistami z branży.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub kierunki takie jak: Finanse, Ekonomia
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean/Six sigma
  • Doświadczenie w strukturach Shared Services Center będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Samodzielność w działaniu
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne.

Korzyści

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość wpływu na kształt procesów
  • Przyjazna atmosfera pracy u komfirtowym biurze w centrum miasta
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Produkcja and zakupy and logistyka | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Analizy | Jakość | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | Trener / coach | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer projektu | Administracja | Back office | BPO | Biznes | Jednostka | Korporacja | ERP | Excel | Finanse | Lean | Migracja | Operation lead | Proces | Projekt | Raportowanie | SAP | Six Sigma | Zmiana | Aplikacja / podanie | Wdrażanie | Utrzymanie | Jakość | Obsługa / serwis | Standaryzacja | Narzędzia | Szkolenie | Governor