Połącz...

Laminator GRP - praca w Wielkiej Brytanii

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7,50 - 8 GBP/h
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138899

Dla naszego Klienta, firmy z Wielkiej Brytanii, w związku z rozwojem poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy w Belfaście na stanowisku: Laminator GRP.

Miejsce pracy: Belfast

Zakres obowiązków:

  • prace przygotowawcze do produkcji dużych zbiorników
  • laminowanie zbiorników (tworzywo sztuczne wzmocnione wewnętrznie włóknem szklanym)
  • montaż częściowy i końcowy produktów
  • kontrola jakości własnej pracy/wyrobu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku laminatora
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze suwnic, żurawi, wózków widłowych
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdu za granicę (Wielka Brytania)

Korzyści

  • umowa o pracę z bezpośrednim pracodawcą
  • praca na pełen etat (39 godzinny tydzień pracy)
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • stabilne zatrudnienie na długi okres
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Monter | Instalator | Szlifierz | Ślusarz | Spawacz | Technik | Plastik | Welder