Połącz...

Laborant Kolorysta z językiem francuskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 140054

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy w najnowocześniejszym laboratorium na staowisku Laborant-Kolorysta.

Obowiązki:

  • wprowadzanie danych do systemu,
  • praca nad nowymi recepturami,
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji w języku niemieckim,
  • codzienny kontakt z zagranicznymi jednostkami firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego,
  • mile widziani absolwenci po kierunku papiernictwo i poligrafia lub kierunkach chemicznych,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22),
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej,
  • zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Chemia | Drukowanie / poligrafia | Asystent / asystentka | Chemik | Inżynier | Technik | Laboratorium | Laboratory technician