Połącz...

Księgowy ze znajomością j.niemieckiego

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137068

Do nowej, prężnie rozwijającej się organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z finansowym zarządzaniem nieruchomościami.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie księgowości wybranych nieruchomości.
  • Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych dla tych obiektów, zgodnie z wymogami konkretnych klientów
  • Ustalenia i wyjaśnienia związane z księgowością bezpośrednio z klientami
  • Przetwarzanie przychodzących faktur, w szczególności: weryfikacja, księgowanie,archiwizacja
  • Księgowanie płatności przychodzących oraz wyjaśnianie i uzgadnianie różnic
  • Przygotowanie i kontrola miesięcznych deklaracji VAT
  • Ustalanie stawek oraz księgowanie podatku naliczonego, niepodlegającego odliczeniu
  • Nadzór i zapewnianie płynności finansowej
  • Ścisła współpraca wewnątrz Działu Zarządziania Nieruchomościami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: finanse, księgowość
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, umiejętności organizacyjne oraz do podejmowania inicjatyw
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint etc.)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programem SAP, moduł FI

  • Intensywne wdrożenie, 5 do 12-tygodniowe szkolenie w centrali firmy we Frankfurcie nad Menem dla chętnych
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilej, międzynarodowej organizacji
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Premie uzależnione od wyników
  • Inne benefity
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Ogólny | Accounting methods specialist